Pierwszy post
Otóż mam taki problem.. niechcący polałem sobie kierunkowskaz rozpuszczalnikiem i zrobił się matowy i brzydki,, więc wpadłem na pomysł że kupie sobie te
kierunki nie takie złe..kolega w tzr je ma i sobie chwali.. a pytanie takie do was, czy w tych kierunkach trzeba zmieniać przerywacze...moje ferro ma przerywacz o 2 pinach,,
Ostatni post
Nie polecam tylko tego sprzedawcy, czekam już drugi tydzień na właśnie te kierunki i nic, na dniach będe do niego pisał co się dzieje.