Pierwszy post
Macie może jakiś pomysł, za co, z czego można wykonać i jak podwiesić rejestrację gdy zlikwiduję całkowicie tylny błotnik?
Widziałem na allegro bodajże, takie gotowe, najczęściej ruchome podstawki pod rejestrację, ale nie mam pomysłu z czego można by coś podobnego wykonać, niekoniecznie ruchomego.
Proszę o jakieś rady ;)
Ostatni post
Ja tam obciąłem całe to owalne srebrne coś co jest w środku w kierunkach i zostawiłem samo gniazdo z żarówką, potem wyciągnąłem postojówki z lampy, rozpiłowałem klosz aby żarówki od kierunków weszły i finito.