Pierwszy post
witam
ostatnio zastanawiałem się nad oklejeniem motoru czymś takim podobno ta folia jest bardzo odporna i plastyczna po podgrzaniu
pytanie do was :
1.jak myślicie? dam rade okleić cały ??(bak, plastiki boczne,plastiki tylne, i przedni błotnik)??
2.ile będę potrzebował takiej folii ??
3.czy to będzie wytrzymałe ??
piszcie w komentarzach , może macie jakieś lepsze wzory folii albo coś...
Ostatni post
Sam użytkuję 3M tylko izolacje, scotchlocki, głowice telekomunikacyjne itp Jakość o niebo lepsza od np. Tesa...
Myślę że w przypadku foli też tak jest.