Pierwszy post
Witam !
Otóż od kilku dni kłócę się z kumplem , iż cięzko jest dopasować tłumik DOMINATORA do modelu np. Kingway naked'a .
Pytanie. Jak to jest , czy do np. mojego motocykla wystarczy kupić owy tłumik i go po prostu założyć czy trzeba robić jakieś przeróbki ? Spawać gdzie czy cos.
Ostatni post
Nie wiadomo czego użyje, ale jeśli nie zrobi tego ktoś znający się na rzeczy to nie będzie to piękne, oczywiście, że samą nierdzewkę można ładnie pospawać,