speeder, też mam takie wrażenie ze koło bym prędzej sprzedał
można tak powiedzieć że mi wkońcu się to koło rozdupcyło i mi "młotek wkręciło" w koło







?






Tigerses5 pisze:Podpatrzył pewnie Ciebie jak robisz w garażu















Zawsze można go skrócić i nowy twór na oś wywiercić. 
modó³ wm mugen sport cdti



jak pisałem 14 to ciut dużo, takie opercje robi się w małych moto na ok 6-8cm, ale jak nie da rady no to i 14 ujdzie 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości