adrol, Wilku1122, pożyjemy, zobaczymy. 



adrol, Wilku1122, pożyjemy, zobaczymy. 


Nowe fotki z dzisiaj przedstawiające Ogarka pod osłoną nocy. Na widocznym podłożu niedługo stanie blaszak dla Ogara.
Obecny "garaż" jest za mały i ma za wąskie wejście (lusterka są już poobdzierane). Z łatwiejszym wjazdem trochę więcej km będę robił.



no i tak jak koledzy piszą bij kilometry bo teraz jak chłodniej lepiej docierać.

xd


i do niego co jakiś czas zaglądać.



. Teraz Ogar i Rieju stoją w garażu ale jeszcze nie wykończony
.
Wazeliną techniczną i plakiem go muszę jeszcze wysmarować. Trzeba by pomyśleć o jakimś odnowieniu siedzenia, bo co kawałek popękane. 

lukasz pisze:Trzeba by pomyśleć o jakimś odnowieniu siedzenia, bo co kawałek popękane.

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości