• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

PODKARPACIE 2013 !

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » pn 04 lut, 2013

Ten... Jakoś wcześniej, nie w maju :D Mnie cały maj nie ma :P


Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » pn 04 lut, 2013

I git :D Jechałby ktoś od strony Pacanowa ? :P ewentualnie od Mielca lub okolic? Bo nie chce mi się tyrać cały czas samemu ;]

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: BeNeK » pn 04 lut, 2013

mariusz1140, yyyy ty ze świętokrzyskiego jesteś ??

ja tam jestem za ok połową kwietnia... a 28kwietnia gonię na kalwarię pacławską :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: m_isie_k » czw 07 lut, 2013

A podepne się :p jak coś też jestem chętny czy do krosna czy na soline hgw gdzie z kolegą moge wpaść :P piszcie kiedy i gdzie

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: BeNeK » czw 07 lut, 2013

ja chyba niezależnie od daty się jednak nie pojawię...
Dostałem niezwykłą propozycję i gdy oszczędzę jak najwięcej pieniążków, to być może spełni się i przygoda życia :]

Zobaczę jak wydolę finansowo... Jeśli do wakacji bym się dorobił ok 1500zł to jadę w trasę na ok 5000-5500km. Więcej powiem jeśli będę jechał lub jak wrócę, gdyż nie chce zapeszyć.
A jak będzie zobaczymy...
W każdym bądź razie do daty zlotu na pewno dam wam znać.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!


Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » czw 07 lut, 2013

BeNeK, Noo tak, świętokrzyskie :)

Moto "wreszcie" padło :D
Akurat taki pech:) Wybierałem się na egzamin na prawko B do Połańca(23km), później elką na Tarnobrzeg. Kurde jeździłem dzień w dzień do szkoły do Połańca i wszystko ok.
Akurat kiedy jechałem na egzamin to musiało coś paść po 7km:D Była już 9:50, a o 10:00 miałem być w Połańcu. Na szczęście udało mi wynająć gościa co w 8min pocisnął mercem i mnie podrzucił za 40zł xD:) Ale prawko zdane za pierwszym, także lajtowo ogółem :D

Obrazek

Dobrze, ze sąsiad miał przyczepkę :) Przed chwilą go ściągnąłem, wprowadziłem do garażu i okazało się, ze pękła świeca xD Darło trochę śniegiem, wjechałem w błoto i poszło na silnik, świecę no i pękła. Nie kupujcie świec po 4zł na allegro :)

Może zdążę z wymianą na wyjazd :D

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: BeNeK » czw 07 lut, 2013

kup se ngk i jeździj jak Pan Bóg przykazał...
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » czw 07 lut, 2013

BeNeK, świeca ngk, tam miało być 14zł i jeszcze, ze to ngk. Szybko pisałem, kompa zmuliło i akurat tego nie ma. Jutro może wykręcę ją o ile gwint się w pół nie złamie. Hhah xD

Jedziesz na południe ? Bo jak tak to chyba wiem nawet w które tereny :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: BeNeK » czw 07 lut, 2013

mariusz1140, jadę we wszystkie strony mariusz :) tzn o ile pojadę... :/
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » pn 29 kwie, 2013

Noo, ja to za tydzień wyjeżdżam kurdczę.. Chyba, że w tym tygodniu to mogę się przejechać gdzieś :D

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: BeNeK » pn 29 kwie, 2013

a ja mam 2tyg wolnego i każdy by mógł czasu skombinować :P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: Monster96 » wt 30 kwie, 2013

BeNeK, z jakiej paki 2 tyg ? xDD Majówka + matury ? Do jakiej ty szkoły kicasz hmm ?
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » śr 14 sie, 2013

No to jak pany.. Jedziemy gdzie ? :D

Awatar użytkownika
mariusz1140
Praktykant
Praktykant
Posty: 74
Rejestracja: pn 08 sie, 2011
Lokalizacja: Pac.

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: mariusz1140 » czw 15 sie, 2013

Mnie teraz nie było przez dłuższy czas, wiec umarł. Fajnie by było pojechać przynajmniej we trzech nad tą Solinę. Ja i tak pojadę, może w tą niedziele nawet, ale to ot tak bez żadnych większych planów:P

Alex
Majster
Majster
Posty: 131
Rejestracja: pn 24 gru, 2012
Lokalizacja: RzeszĂłw

Re: PODKARPACIE 2013 !

Postautor: Alex » pt 23 sie, 2013

Ja nad solinę wybieram się ze swoją małą ekipą -2-3moto z Rzeszowa ale to we wrześniu w któryś weekend.
Senda xrace SM 2004R



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl