Mnie cały maj nie ma 




Jechałby ktoś od strony Pacanowa ?
ewentualnie od Mielca lub okolic? Bo nie chce mi się tyrać cały czas samemu ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)




jak coś też jestem chętny czy do krosna czy na soline hgw gdzie z kolegą moge wpaść
piszcie kiedy i gdzie


Przed chwilą go ściągnąłem, wprowadziłem do garażu i okazało się, ze pękła świeca xD Darło trochę śniegiem, wjechałem w błoto i poszło na silnik, świecę no i pękła. Nie kupujcie świec po 4zł na allegro






tzn o ile pojadę... 










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości