Postautor: Łukasz1996 » wt 08 lip, 2014
Witam, szukam jakiegoś auto do 8-10 tyś coś w tych pieniądzach nie więcej. Mam już kilka aut na myśli ale nie wiem czy warto je kupić prosiłbym was żebyście mogli mi polecić jakieś fajne, w miarę żeby się nie psuło. Myślałem nad Astrą g, Laguną I, Peugeotem 206, i nad Golfem VI ale nie wiem czy dostanę golfa w dobrym stanie za te pieniądze. Od razu mówię nie chcę Forda, Nissana, Mazdy i BMW. I jak bym mógł was prosić o linki aut.
JuÂż 9000 km.