Zgodnie z nadchodzącą ustawą, wchodzącą w życie dnia 4 kwietnia 2011 roku, dotyczącej normalizacji spalin, spełniającej wymagania norm Euro 5/Euro6 obowiązkowe jest zaopatrzenie motoroweru w niezbędny katalizator. W przeciwnym wypadku będzie zatrzymywany dowód rejestracyjny. Motocykl zostanie odholowany na parking policyjny, na koszt posiadacza pojazdu. Za razem będzie przeprowadzona ekspertyza motoroweru, potwierdzająca autentyczność silnika, oraz wykrycie przeróbek umożliwiające rozpędzenie się do prędkości wyższej niż 45km/h.
Tym sprzętem do sprawdzania mają być podobno jakieś mierniki wpinane w instalację...



nie dobrze
a ja planuje przewiercic kolejna scianke w tlumiku xD

pie*sze to 
kologiczne, nie bedzie juz 2t. pierd*oleni ekolodzy, zeby ich pies osrał, to co ja mam teraz kuźwa jeszcze bulić za jakiś katalizator? chyba im na mózg je*ło 
[/URL]
Ja mam 4t 