• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Reflektor przedni

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
KredeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012
Lokalizacja: WÂłocÂławek

Reflektor przedni

Postautor: KredeK » wt 20 sie, 2013

Witam. Zmieniał ktoś z forum reflektor przedni? Mój nadaje się na śmietnik ponieważ wypalił mi się odbłyśnik ( żarówka BA20D , nie H4 czy jeszcze coś tam). Może mi ktoś polecić jakąś nie drogą lampę przystosowaną do żarówek H4, która pasuje do yankee? Będę wdzięczny:)


Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Reflektor przedni

Postautor: bartonfigher77 » wt 20 sie, 2013

Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Reflektor przedni

Postautor: dzikilopez » wt 20 sie, 2013

http://allegro.pl/lampa-przednia-reflek ... 33485.html

Wystarczy podmienić wkład z jednej do drugiej, u siebie mam wkład z lampy od Rometa ZetKi i żarówka jest H4 35W, zwana również HS1 świeci zajebiście. Polecam władować jakąs markową żarówkę np. Narva bo na Avine szkoda kasy.
Ostatnio zmieniony wt 20 sie, 2013 przez dzikilopez, łącznie zmieniany 1 raz.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

KredeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012
Lokalizacja: WÂłocÂławek

Re: Reflektor przedni

Postautor: KredeK » wt 20 sie, 2013

bartonfigher77 dzięki za pomoc ale uważam, że do Yankee takie owiewki/lampy nie pasują

dzikilopez Właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki:) Jeszcze jakbyś mógł powiedzieć skąd dorwałeś wkład od zetki i czy pasował bez żadnych przeróbek to by było świetnie :)
Ostatnio zmieniony wt 20 sie, 2013 przez KredeK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Reflektor przedni

Postautor: dzikilopez » wt 20 sie, 2013

Swego czasu pojawiała się cała lampa u Bartel Bertel czy jakoś tak na allegro. Zamówiłem cała i przełożyłem wkład, pasował bez problemu.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+


KredeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012
Lokalizacja: WÂłocÂławek

Re: Reflektor przedni

Postautor: KredeK » wt 20 sie, 2013

dzięki bardzo:)

Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Reflektor przedni

Postautor: Billy Corgan » śr 21 sie, 2013

Ja u siebie skończyłem z chinami i dorwałem lampę z jakiejś starej Yamahy XJ550 rocznik 89 <facepalm> na żarówki H4.
I to był chyba błąd bo świeci to jakby chciało a nie mogło, jedyna zaleta to że linia odcięcia światła jest perfekcyjna - na wysoko uniesionych światłach nie ma mowy o rażeniu kogokolwiek z naprzeciwka.
Ale dosyć kiepsko świecą pewnie dlatego że odbłyśnik jest metalizowany starego typu... do tego szkło perforowane.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl