• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » wt 02 lip, 2013

Nudzi mi się, więc mówię zrobię temat o sendzie. Mam ją już 2 tygodnie i jak narazie fajnie sie spisuje choć ja już bym kupił coś mocniejszego :D Senda ma korbe Top Racinga, cylinder 70, wybebeszony wydech od DRD i w sumie tyle. Gaźnik jest 17.5 i dysza 90 dlatego może nie być szału z mocą. Narazie jeszcze pojeżdże a potem coś sie pomyśli. Senda jest z 2007 roku. Narazie mam tylko jedno w miare fajne zdjęcie:
Obrazek
A tu z ogarkiem :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Vesper » wt 02 lip, 2013

Naklejki bardzo mi się podobają, ogólnie ładna :D Dbaj o 2T a będzie służyć.

P.S. a jak z osiągami?
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez Vesper, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » wt 02 lip, 2013

b0r3gi, Czegoś nie pisał że kupiłeś :D Jak dla mnie to kozacka ile dałeś? :D Nie no teraz to muszę do ciebie przyjechać nie ma lipy :P
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » wt 02 lip, 2013

VespeR, v max 95 bo zębatki są 14/53. 1 i 2 trzeba sie trzymać, 3 już nie jest tak fajnie ale jeszcze idzie a dalej to już tak sobie. Chociaż nawet na 6 jak przekroczy 7k to ciągnie ładnie. Jak sie rusza na zakrecie i doda gazu porządnie to kierownice wyprostuje :D
router_97, wpadaj zapraszam :D trzeba sie wkońcu spotkać, a dałem myśle że nie dużo i jeszcze dostałem opone, troche castrola, reszte okleiny na ogon i czache, gąbke na kiere, zębatke 13 i osłone na wydech. Myśle że jak za te pieniądze jest git.
Ostatnio zmieniony ndz 15 cze, 2014 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » śr 03 lip, 2013

b0r3gi, Nie no w tych pieniądzach to jest zaje.... szerokości przyczepności. Lewa!
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Yato » śr 03 lip, 2013

ona taka mała? ;o
Wizualnie zajebongo, te naklejki mrrrrr :D
:)

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: StreetoOo » śr 03 lip, 2013

Dawaj fotek więcej :)
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 03 lip, 2013

Yato, takie złudzenie na zdjęciu. W rzeczywistości jest wielka. Ja mam ponad 180cm a i tak nie stane całą stopą na ziemi jak siedze na sendzie. Jest o wiele wyższa niż ogar.
Takie jedno jeszcze z ogarem :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 03 lip, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Bumek » śr 03 lip, 2013

Motór - marzenie <smile> Jakie plany? I ile ci spali na 70-tce? ;>
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Pawlos312 » śr 03 lip, 2013

b0r3gi, niemożliwe ze masz 180cm i nie staniesz całą nogą ;d. Kolega ma Sende i jest niższa i krótsza od mojego Rieju, oba moto na kołach SM. A tak ogólnie to ładne moto, wbij do mojego Rieju ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: n0r3k » śr 03 lip, 2013

fajne malowanie, niebieskie paski na felgi mi się widzą :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 03 lip, 2013

Bumek, plany narazie to jeździć :D Przybędzie troche kasy i czasu to coś sie pomyśli bo narazie to śmigam puki jest pogoda. Z takich najbliższych planów to wywalić tylni błotnik, gazior jakiś może większy, potem może wydech, porting, kto wie :D A spalania narazie to wole nie mierzyć :D Tak na oko to z 5l ale jestem w sumie zadowolony bo mam 70 a kumplowi seria pali tyle samo praktycznie.
Pawlos312, siedziałem na mrt to niższe było. Ta moja senda to wogóle jakaś jest wysoka bo jak kupowałem to troche tych motorów wyjeździłem i na innych sendach było jakby niżej. Jak sobie dobrze siąde to stane całą stopą.
n0r3k, też myślałem nad paskami tylko że te felgi mają taki fajny kolor :D To jest taki ciemny brąz tylko że tak jakby polerowany bo one jak są czyste to wyglądają prawie jak chrom i właśnie te paski by nie pasowały. Strasznie mi sie te felgi podobają, ale mam plan żeby je w przyszłości zrobić pół na pół, albo w takie cienkie paseczki biało-niebieskie.
Ostatnio zmieniony śr 03 lip, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Pawlos312 » śr 03 lip, 2013

b0r3gi, niemożliwe że mrt niższe :D.
Obrazek

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 20 lip, 2013

Jako, że ostatnio nie chce mi sie jakoś jeździć to senda przechodzi małe czyszczenie :D
Obrazek
Tu już wypucowane kółka.
Obrazek
A tutaj czyszczenie i drobne "polerowanie" śrubek i środka tarczy :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » ndz 21 lip, 2013

To aż tak ci się nudzi w domu? :D
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl