• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Podniesienie c1

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Podniesienie c1

Postautor: LewY94 » ndz 27 sty, 2013

Witam . mam pytanko da rade podniesc c1 tym ? http://allegro.pl/przedluzka-amortyzato ... 17742.html


adrol

Re: Podniesienie c1

Postautor: adrol » ndz 27 sty, 2013

Wstawiasz i masz efekt dłuższych amorów i tył stoi wyżej, tylko pytanie jaki masz cel w tym?

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Podniesienie c1

Postautor: LewY94 » ndz 27 sty, 2013

ogólnie podnieść bo niski jest tylko pytam czy będa pasowały
i duzo jeżdze po lesie
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez LewY94, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Podniesienie c1

Postautor: dawid0402 » ndz 27 sty, 2013

Będą pasować :)

jajowy95
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: sob 07 kwie, 2012
Lokalizacja: piekary

Re: Podniesienie c1

Postautor: jajowy95 » ndz 27 sty, 2013

pasować będą ale będziesz miał problem z łańcuchem bo będzie ci tarł o wahacz
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez jajowy95, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Podniesienie c1

Postautor: dawid0402 » ndz 27 sty, 2013

Nom ja jak u siebie założyłem w gb to tarło nawet ślizgacz nie pomógł.Dopiero jak kupie 72 cm i większą zębatkę to założę.Bo szkoda łańcucha

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Podniesienie c1

Postautor: Lukas995 » ndz 27 sty, 2013

Można dorobić dodatkowy ślizgacz i będzie dobrze :P

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Podniesienie c1

Postautor: LewY94 » wt 12 lut, 2013

w jakim miejscu i jak dorobić ten slizgacz i z czego :D ?

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Podniesienie c1

Postautor: Lukas995 » wt 12 lut, 2013

w jakim miejscu


Tam gdzie obciera :D

LewY94 pisze:i jak dorobić ten slizgacz i z czego :D ?


Wyciąć ze starej opony np ;P

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Podniesienie c1

Postautor: LewY94 » czw 14 lut, 2013

jak podniose 6-8 cm też bedzie tarło ?

jajowy95
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: sob 07 kwie, 2012
Lokalizacja: piekary

Re: Podniesienie c1

Postautor: jajowy95 » ndz 17 lut, 2013

będzie a zakładanie kawałka opony i tak nic nie da bo łańcuch znowu ją przetrze

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Podniesienie c1

Postautor: piotrus96 » ndz 17 lut, 2013

przetrze,ale pewnie po roku albo więcej lepiej zrobić teń ślizgacz,a nie wymieniać co 3 miesiące łańcuch ;]

jajowy95
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: sob 07 kwie, 2012
Lokalizacja: piekary

Re: Podniesienie c1

Postautor: jajowy95 » wt 19 lut, 2013

ja robiłem ślizg z kawałka twardej gumy i co ok miesiąc musiałem robić nowy bo co chwile mi przecierało, a nawet jak łańcuch trze o tą gume to i tak sie dużo szybciej zużywa bo ścierany jest smar

jajowy95
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: sob 07 kwie, 2012
Lokalizacja: piekary

Re: Podniesienie c1

Postautor: jajowy95 » wt 19 lut, 2013

ja robiłem ślizg z kawałka twardej gumy i co ok miesiąc musiałem robić nowy bo co chwile mi przecierało, a nawet jak łańcuch trze o tą gume to i tak sie dużo szybciej zużywa bo ścierany jest smar

adrol

Re: Podniesienie c1

Postautor: adrol » śr 20 lut, 2013

najlepiej zrobić z ślizgacza z innego motocykla, ale jeśli łańcuch cały czas trze to z pewnością nie jest to dobra modyfikacja.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl