






ziom12221 pisze:załóż obrotomierz, neony, paski na koła, audio

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


by zadać pytanie , na koncu zdania nalezy dodac "?" (dla niewtajemniczonych znak zapytaniatomal999 pisze:macie pomysły na tuning wizualny mojego shocka
)Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości