• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zmiana kształtu siedzenia

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: lukasz » sob 10 gru, 2011

Witam
Chciałbym zmienić kształt siedzenia w moim Ogarze. W paintcie zrobiłem takie coś:

Oryginał:
Obrazek Obrazek

Po przeróbce:
Obrazek Obrazek

Waszym zdaniem będzie to dobrze wyglądało, czy raczej szpeciło Ogarka? Do tego chciałbym jeszcze założyć czarną lub czerwoną siatkę bagażową.
Czekam na wasze opinie.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: n0r3k » sob 10 gru, 2011

dla mnie to bez sensu
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: adam94pp » sob 10 gru, 2011

Mi sie tam podoba napchaj tam gabki poliuretanowej :) i bedzie ok :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: Pawlos312 » sob 10 gru, 2011

Dla mnie to też jest bez sensu. Lepiej już jakieś alusy załatw.

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: adam94pp » sob 10 gru, 2011

Ale sluchajcie wazne ze mu by sie to podobalo :) przeciez robi motot dla siebie nie dla innych :) sa gusta i gusciki


Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: Fedex » sob 10 gru, 2011

że niby coś takiego http://www.motorzone.com.my/product_inf ... cts_id=247 ?

Musiał byś wyciąć trochę gąbki i gdzieniegdzie jej dołożyć
Ostatnio zmieniony sob 10 gru, 2011 przez Fedex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: n0r3k » ndz 11 gru, 2011

ja powiem tak, z ogara ścigacza nie zrobisz, i tyle. juz jeden próbował co zbiornik do niego wsadził..
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: Dargas » ndz 11 gru, 2011

Szkoda czasu i nerwów. Minimalnie zile docięta gąbka i już będzie widać. Już lepiej zrób nadkole i załóż alufelgi

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: Lukas995 » ndz 11 gru, 2011

To może się udać i ładnie by wyglądało :P ale jeśli dasz za dużo tej gąbki to będzie za wysokie to siedzenie, i hujo^%$# będzie wyglądać ;)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: BeNeK » ndz 11 gru, 2011

Ja bym nie kombinował

n0r3k, amen
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: lukasz » śr 14 gru, 2011

Pawlos312 pisze:Lepiej już jakieś alusy załatw.
Dargas pisze:załóż alufelgi

Alusy tanie nie są, a obecne felgi są bez skazy i jak na razie dla mnie nie warto kupować nowych. :)
n0r3k pisze:z ogara ścigacza nie zrobisz

Nie zrobię, bo nie chcę, ale nie chodzi mi o siedzenie jak w ścigaczu.

Nie chcę robić siedzenia jakie podał Fedex, tylko delikatnie je zmienić.
Obrazek Obrazek
Drugie zdjęcie autorstwa Wilka1122.

Według mnie widać różnicę w kształcie siedzenia w 07-08r. a 09r. i dalej.
Chciałbym zrobić tylko tak jak jest np. u Wilka. :) Czy Waszym zdaniem jest to realne? To moje popękane siedzenie mam z ukosa, że zamiast stabilnie siedzieć to się trochę zjeżdża, a w starszych Ogarkach jest to praktyczniej zrobione.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
jablon01
Weteran
Weteran
Posty: 289
Rejestracja: wt 14 gru, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: jablon01 » śr 14 gru, 2011

jeżeli zjedzasz to kup materiał anty poślizgowy

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: Dargas » śr 14 gru, 2011

To nakrycie siedzenia masz pewnie przybite nitami. Wiec będziesz musiał załatwić nitownice, bo bez tego ani rusz. A później ładnie dociąć siedzenie, czyli równo ucinać warstwami piankę na gładziutko. Ja bym to zostawił jak jest. Z czasem się sama ta gąbka wydepcze albo się mylę :P Każdy chińczyk jest zile dopracowany :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: BarneY » śr 14 gru, 2011

Czyli chcesz zrobić takie siedzenie, jak w 08. ? Dobrze zrozumiałem? Jeżeli tak, to nie lepiej poprostu kupić od 08? :D Bez babrania i ryzyka niewypału. No chyba, że mocowania, czy coś nie pasują...
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
jablon01
Weteran
Weteran
Posty: 289
Rejestracja: wt 14 gru, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Zmiana kształtu siedzenia

Postautor: jablon01 » śr 14 gru, 2011

siedzenie pasuje ale po co to tak wogle ruszasz ja mam 09 rok i mi się siedzenie już właśnie tak wygniotło



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl