








!









. Powodzonka 



Wam też życzę powodzenia w modach i naprawach ! LwG! 
!


aa i widzę cię na zlocie w Limanowej 18 sierpnia muszę to zobaczyć na żywo 




Kolega śmiał się, że jeżdżę "czajną" Od dał za swoje piaggio 4000 tys. ( Jakiegoś złoma z austrii) 50cm3 w 2t. Ja na chińskiej 72, objeżdżałem go jak chciałem i mina mu zrzedła. Zmienił na jakiś tam kit (chyba malossi) i podobno dał za to 1500. ( Nie wiem, nie orientuję się ile kosztują części do 2t
Ja za to zmodowałem całkowicie ogara, wstawiłem 150 i będę go brał jak Bmw Malczana
Jak skończe ogara to wpadam
!
Dawaj jakieś foto następne 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości