









TO i tak nie będę miał figury mnie chodzi, że bym był silny.
w tym roku planach jest 35 w łapie ,ok 100 w klacie,wycisk płaska ok 85 kg ,przysiad 90 kg ,barki min 75 kg w push press 





w tym wieku możesz brać.. Ja biore już dwa lata różne odżywki i nie tylko i nic mi po tym nigdy nie było.. A6W będzie dobre po tym jak spalisz tłuszcz.. Napewno bieganie Ci w tym pomoże brzuszki codziennie rób na wieczór serie najwiecej ile możesz i dokładaj sobie co 3 dni może albo jak Ci pasuje..




Wiem to nawet po mojej siostrze bo nie stosowała żadnych diet ani nic a spalała tłuszcz z brzucha robiąc codziennie brzuszki przestała robić i wróciło.. Ja natomiast też tak robiłem ale robie cały czas jakieś 2-3 razy w tygodniu.. 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości