i filmik ma być na niedziele.



i filmik ma być na niedziele.

jak to źle odebrałeś to przepraszam. filmik ma być koło niedzieli a fotki do piątku 

Nasi koledzy z innego forum juz zrobili sobie filmik: http://www.youtube.com/watch?v=uyO22aRqwUA
(jakby co na sprzedaż jest skuter)

modó³ wm mugen sport cdti




Sp3dIII pisze:popierambrukx pisze:Billy Talent- Falling Leaves








I powiem że w porównaniu do nero to cienko wypada...Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości