za pierwszym razem 2 nie weszło, za drugim sie udało ale przygniotłem sobie jajca o bak i mnie obróciło








klapek Kubota ?:D


tak więc zlocik sie udał, policjanci nie mieli żadnych pretensji gdy nas odwiedzili
nie mam fotek ze zlotu bo nie robiłem, ale byłem tam z kumplem na 2 NSRki.







[/URL]










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości