• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Zaprezentuj swoją maszynę
fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » sob 21 lip, 2012

Czy mam już płacić 80 czy 100 zł to już mi wszystko jedno. Tu miałem pewność że błotnik pasuje na pewno pod koło 21" i nie będzie problemu z montażem, wszedł w oryginalne otwory.

Niestety miałem też 2 dni temu incydent, motocykl wylądował w rowie pionowo w dół.
Mi na szczęście się nic nie stało, ale mój sprzęcik już wyglądał gorzej a mianowicie:

Pęknięty boczek
Obrazek

Porysowany błotnik
Obrazek

Urwany zaczep od owiewki/lampy
Obrazek

Kierownice mi też wykrzywiło, ale naprostowałem i jest już w porządku :)

Zastanawiam się teraz nad taką owiewką
Widziałem na awatarze że ktoś ma też taką tylko teraz nie mogę znaleźć tego kolegi :)
I mam parę pytań o nią, jak ktoś ma taką proszę o pw.
Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Lukas995 » sob 21 lip, 2012

adam94pp miał taką , pisz do niego

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 25 lip, 2012

Więc tak, zaszło kilka zmian i była też usterka.
Owiewka zostaje ta co jest teraz, dorobiłem mocowanie i ładnie siedzi :)
Usterka: wymieniłem cieknący przewód chłodnicy oleju na jakiś od auta i na razie jest ok przejechałem na nim 50km i nie cieknie :)
Obrazek

Planowałem też obić kanapę i kupiłem specjalny materiał na to, udało mi się dość ładnie to zrobić :)
Na początku nie było łatwo, ale z czasem wszystko poszło sprawnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Bubles » śr 25 lip, 2012

Ta kanapa teraz chwyta za oczy i serce... (Za dupsko pewnie też). Zdradź mi, co to za specjalny materiał?
Ostatnio zmieniony śr 25 lip, 2012 przez Bubles, łącznie zmieniany 1 raz.

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 25 lip, 2012

No fajny gumowaty materiał, dupsko się nie ślizga i bardzo ładnie wygląda :)
Ja potrzebowałem trochę większy niż na aukcji bo 90x60cm i 60zł plus przesyłka wyszło.
http://allegro.pl/skaj-motocyklowy-na-s ... 97785.html


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: to&owo » śr 25 lip, 2012

bardzo ładnie to wzzystko się prezentuje :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BeNeK » śr 25 lip, 2012

Drugi przewód też wymień
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Szczepan » śr 25 lip, 2012

Ładnie to siedzonko wyszło :>

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 25 lip, 2012

A to zdjęcie po ostatniej kraksie w rowie, koleżanka pomaga wyciągać motocykl :)
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: to&owo » śr 25 lip, 2012

Zaproś koleżankę na kawę chociaż :D

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: ChillOut » śr 25 lip, 2012

fake4r, nie za ciekawie, kumpel na NSR tez podobnie wpadł, tylko że mu przód uciekł, bo sie skończył asfalt :o a pobocza ni ma... na szczęście nie miał owiewek bocznych i mu sie nieźle picło wtedy
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Michalk001 » śr 25 lip, 2012

Fajne masz koleżanki :-) - ona wyciągała a Ty tylko podtrzymywałeś żeby się jej nie wyślizgnął? . Ja mam taką przyjaciółkę - kiedyś jak się uparła żeby się z nią siłować na rękę to z uśmiechem na twarzy kładła moją jak chciała. <lol>
Ostatnio zmieniony śr 25 lip, 2012 przez Michalk001, łącznie zmieniany 1 raz.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 25 lip, 2012

Powiedziałem jej od razu żeby sobie dała spokój i pomógł mi kumpel który robił to zdjęcie, ale ledwo ledwo wyciągnęliśmy go za bagażnik. Rów był bardzo stromy, na fotce tego nie widać.
Koleżanka już zamężna, tak że.. :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Alpen » ndz 07 paź, 2012

Jakieś problemy ze szprychami w nim miałeś? :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: adam94pp » ndz 07 paź, 2012

co to za material na siedzeniu



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl