W niedzielę zatarł mi się silnik, zjadł cały olej i się stało,
dzisiaj kupiłem od kumpla używany cylek za 30zł a jutro kupię chyba nowy tłok i olej.
Urwała mi sie też dzwignia zmiany biegów niestety w romecie nie mieli od ręki i założyłem od roweru żeby kilometry nawijać
Przybyła nowa opona do przodu MICHELEN M45 z takim oto bieżnikiem:
A tak się prezentuje
Wypolerowałem też króciec oraz komorę pływaka bo miałem trochę czasu dla siebie






. Router fajny
!





