tak więc znowu up.! ROUTER PALI ! i teraz mam takie małe pytanko. Czemu jak założyłem iskrownik dwu cewkowy na magneto od 6-cio cewkowego jest iskra a nie ma ładowania ?
dawno tutaj nie pisałem, więc możę coś napiszę

tak więc router nie idzie na sprzedaż, zostaje u mnie. Ostatnimi czasy dostał silnik 125, oraz chłodnicę oleju. Zdj dodam potem.
mam do was takie pytanie, jaką folią najlepiej byłoby obkleić przedni blotnik?
Ostatnio zmieniony czw 03 kwie, 2014 przez
thobi317, łącznie zmieniany 1 raz.