• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

router ws by thobi317

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: router ws by thobi317

Postautor: thobi317 » ndz 19 maja, 2013

Sam przerabialem na 110. Nie mam pojecia jakie sa lozyska
:)


Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: router ws by thobi317

Postautor: Shark » ndz 19 maja, 2013

Ładny router. bezpiecznej i bezawaryjne jazdy. Pozdrawiam ;)

lamus1

Re: router ws by thobi317

Postautor: lamus1 » ndz 19 maja, 2013

Szkoda ;(

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: router ws by thobi317

Postautor: thobi317 » ndz 19 maja, 2013

tak więc znowu up.! ROUTER PALI ! i teraz mam takie małe pytanko. Czemu jak założyłem iskrownik dwu cewkowy na magneto od 6-cio cewkowego jest iskra a nie ma ładowania ?

dawno tutaj nie pisałem, więc możę coś napiszę :D tak więc router nie idzie na sprzedaż, zostaje u mnie. Ostatnimi czasy dostał silnik 125, oraz chłodnicę oleju. Zdj dodam potem.
mam do was takie pytanie, jaką folią najlepiej byłoby obkleić przedni blotnik?
Ostatnio zmieniony czw 03 kwie, 2014 przez thobi317, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: router ws by thobi317

Postautor: KucaQ » czw 22 sie, 2013

Powiedz jeszcze, że carbon Ci się nie podoba <lol>
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: router ws by thobi317

Postautor: Kurzac » czw 22 sie, 2013

Carbon będzie pieknie wyglądał ;d

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: router ws by thobi317

Postautor: thobi317 » czw 22 sie, 2013

KucaQ, nie za bardzo, no ale zobaczymy co przyniesię czas. Jak narazie to też tylko carbon bo stickerem to nie, za dużo by tego było :D

dawno nie pisałem, a więc jeździ sobie spokojnie, jak będzie jakieś większe zainteresowanie tematem to zrobię jakąś sesyjkę albo coś, bo cicho tutaj.
Jedna foteczka :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 03 kwie, 2014 przez thobi317, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: router ws by thobi317

Postautor: Shark » pt 11 lip, 2014

Dawaj sesyjkę Routera ;) A może czas na wspólną :D ?



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl