




).







czy da się prąd który idzie z cewki ładowania dać na światła żeby je polepszyć ? chodzi mi żeby światła były nie tak jak teraz na jednej tylko na dwóch








Teraz mam praktycznie dowolność w wyborze 2 czy 6 cewek, pozostaje cena. Warto dopłacać na 6 cewek? Widać dużą poprawę w świeceniu świateł?Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości