• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nabór na moderatora

Istotne sprawy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Nabór na moderatora

Postautor: prezes » sob 20 lis, 2010

Witam, ogłaszam nabór na stanowisko moderatora. Póki co potrzebujemy 1 moderatora który będzie aktywnie uczestniczył w życiu forum, codziennie odwiedzał forum i się udzielał. Swoje kandydatury proszę składać do 26listopada do godziny 23.59.59 :) Proszę również napisać dlaczego akurat wy chcecie być moderatorem. Po zgłoszeniu kandydatur zrobiona zostanie ankieta i sami wybierzecie nowego moderatora.


Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Nabór na moderatora

Postautor: Prelude » sob 20 lis, 2010

Więc, mam na imię Gabriel. Dlaczego ja? Więc mam sporo wolnego czasu, piszę poprawnie po polsku, znam dobrze obsługę phpBB, ponieważ byłem moderatorem na forum o innej tematyce, staram się udzielać, i pomagać na tyle ile potrafię. Nie wiem co by tu dodać, ale proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam Gabriel172 :)
Ostatnio zmieniony pn 03 cze, 2013 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Nabór na moderatora

Postautor: Spidi67 » sob 20 lis, 2010

Ja również bardzo chętnie, rownież mam wiele, wiele wolnego czasu. I tak spedzam tu pare godzin dziennie, wiec moglbym przy okazji pilnowac porządku xd
Czemu jestem chetny? :D bo poprostu chce :D Niestety nie mam zadnego doswiadczenia jako moderator, ale uwazam ze bym sobie poradzil :)
<troll>

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Nabór na moderatora

Postautor: ZiomeK » sob 20 lis, 2010

Hmmm... No i ja bym się zgłosił... Mam 13 lat, chodzę do I gim, od 18.00 praktycznie mam cały czas wolne więc mógłbym doglądać forum.. Jak Gabriel172 staram się poprawnie pisać po polsku, nie popełniam błędów ortograficznych, nawet piszę polskie litery z ogonkami (ę, ą ó, etc.). Na ogar900.pl miałem dość dużo postów, byłem również tam dość długo, więc poniekąd mogłem obserwować pracę moderatorów.
PS. Ktoś (raczej większość userów z forum powyżej 15 lat) mógłby się zastanawiać, że tacy gówniarze startują na moderatora, ale kto jak nie młodzi...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Nabór na moderatora

Postautor: choinka » sob 20 lis, 2010

Jestem Maciej i chciałbym zostać moderatorem. Dlaczego? Ponieważ szybko łapię zagadnienia z zakresu informatyki więc nie będzie problemu z moderowaniem, udzielam się na forum, pisze bez błędnie, często bywam na forum a jak nie wchodzę to już na prawdę nie mam kiedy i jak, staram się pomagać innym w każdym problemie, mam spory zakres informacji o naszym ogarku. Jak będę miał kasę po wypłacie prawdopodobnie (przyszły tydzień w piątek) kupuję kartę doładowującą i wpłacam na forum 10zł. Obietnice? Będę pełnił obowiązek moderatora najlepiej jak będę potrafił, będę pilnował porządku na forum, nie będę skłócać użytkowników oraz będę się starać utrzymywać porządek na forum.
Tyle z mojej strony teraz czekam na wybory i ogłoszenie wyników. :)
Przeciwnikom życzę powodzenia :)


Awatar użytkownika
mateo2526
Majster
Majster
Posty: 105
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: OstrĂłw Mazowiecka

Re: Nabór na moderatora

Postautor: mateo2526 » sob 20 lis, 2010

Witam nazywam się Mateusz i chciałbym zostać moderatorem. Chcę nim zostać , ponieważ jestem codziennie na komputerze, mam sporo wolnego czasu i lubię przesiadywać na forach. Piszę poprawnie bez błędów, nie spamuje i nie zaśmiecam for, jestem wyrozumiały i wiem coś o moderowaniu ponieważ miałem swoje forum dotyczącej gry komputerowej. Dzięki za uwagę i myślę, że będę dobrym moderatorem

Pozdrawiam, Mateusz

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Nabór na moderatora

Postautor: BeNeK » sob 20 lis, 2010

Witam mam na imię Mariusz i zgłaszam swoją kandydaturę :]
Mam ok 14,5 lat Zawsze chciałem być jakimś moderatorem na forum które mnie interesuję
obiecuję że gdybym został moderatorem na tym forum sprawował bym tą funkcję bdb staram się od jakiś 4 miesięcy o funkcję moderatora na .com lecz mi się to nie udało gdyż admin nie jest tam zbyt aktywny a admin tam jest tylko 1
Więc wybierzcie najlepszego wszystkim życzę powodzenia i udanej kandydatury oklaski
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Ogarek75
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Nabór na moderatora

Postautor: Ogarek75 » sob 20 lis, 2010

Jestem Karol mam 13 lat, zgłaszam swoją kandydaturę. Byłem kilka razy na różnych forach moderatorem, zarówno jak i administratorem. Mam bardzo dużo wolnego czasu, codziennie wchodzę na forum. Chciałbym aby forum było jak najlepsze. Znam się na moderatorowaniu.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Nabór na moderatora

Postautor: choinka » pn 22 lis, 2010

Prezesie, mam takie pytanie jak długo będą trwały wybory i od kiedy :) wiesz ogólny termin i czas trwania :)

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Nabór na moderatora

Postautor: prezes » pn 22 lis, 2010

Widzę że nie ma więcej chętnych. Jeszcze dzisiaj będzie ankiet. Będzie trwać do piątku.



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl