Heyah.
Forum fajne poza jedną kwestią. Ciemnoszare tło i nieco-mniej-ciemnoszare drobne czcionki to makabra. Bardzo się męczy wzrok na tym.
Jakby wgrać inny, bardziej kontrastowy "temat", to w panelu użytkownika pojawi się on do wyboru. Albo chociaż w tym zwiększyć kontrast dając jaśniejsze litery.
Sytuację trochę ratuje stara Opera (ma tryby wyświetlania z własnym zesatwem kolorów) albo Firefox z pluginem Firebug, w którym sobie na żywca zmieniam CSS, ale naprawdę lepiej się dyskutuje przy jakimś ludzkim kontraście bez takiego kombinowania.










spokojnie, nie mozna od adminaow wymagac tak duzo, tez maja swoje sprawy, i nie zawsze maja czas by podogrywac te mody





bo wgl jakos musilalem zaznaczyc ze przeczytalem i jakos tak wyszlo... Ale jak ja mam go zalozyc? 

A nie cały dzień komp zapewne