• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony,amortyzatory oryginalne Ogar900, szybka

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Opony,amortyzatory oryginalne Ogar900, szybka

Postautor: piotrus96 » sob 16 lut, 2013

Siema.
Mam na sprzedaż kilka przedmiotów.
Wszystkie opony z bieżnikiem na środku około 1-2mm.
1. Opona Metzeler Laser 110/80 r17
Obrazek

Obrazek

Obrazek

2.Opona Metzeler Sportec m-1 120/60 zr17
Obrazek

Obrazek

Obrazek

3.Opona Bridgestone Battlax 120/60 zr 17
Obrazek

Obrazek

4. Opona Metzeler Laser 120/70 zr17
Obrazek

Obrazek

Obrazek

5. Opona Metzeler Messa Metronic 150/70 r17
Obrazek

Obrazek

6. Amortyzatory oryginalne Ogar 900. Używane, brak śladów korozji,nie są porysowane.
Obrazek

7. Owiewka lampy Puig. Po szlifie(ślady zejdą pewnie po polerce) +śrubki i mocowania
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Blaszki mocowań są owinięte jeszcze od nowości folią zabezpieczającą, nie były wcale używane ;]

Ceny:
Opona- 40zł + koszt wysyłki
Amortyzatory(komplet)-70zł+wysyłka
Owiewka- 60zł+ wysyłka

Wszystkie ceny podlegają drobnej negocjacji.
Pytania o przedmioty proszę zadawać pod moim postem.
Pozdrawiam Piotrek ;]

Edit: Więcej zdjęć mogę dosłać w razie potrzeby ;)
Ostatnio zmieniony ndz 17 lut, 2013 przez piotrus96, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Opony,amortyzatory oryginalne Ogar900, szybka

Postautor: piotrus96 » śr 27 lut, 2013

Szybka i amortyzatory już sprzedane ;]
Cena opon wynosi 30 zł ;]

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Opony,amortyzatory oryginalne Ogar900, szybka

Postautor: m_isie_k » śr 27 lut, 2013

potrzebuje do ogiego do przodu i do tyłu które polecisz ? :D to może wezmę ;)

z tyłu jakaś szersza by mogła być które wg ciebie najlepsze by były?

A i jakby co dwie rezerwuje miej to na uwadze :D
Ostatnio zmieniony śr 27 lut, 2013 przez m_isie_k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Opony,amortyzatory oryginalne Ogar900, szybka

Postautor: piotrus96 » śr 27 lut, 2013

m_isie_k, napisz na gg do mnie to pogadamy,bo nie chcę robić OT :D



Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl