Na moim profilu jest reszta moich moto
http://www.polskajazda.pl/Profil,MZ,ETZ ... i,S8/53295














Ale nie stać mnie, raczej mojego ojca;D Jedynie nissan almera 



, taka suzuki to naprawdę świetna maszyna.

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości