Przedstawiam, Wam moje nowe moto którym jest Suzuki Rg 90ccm.
Więcej informacji oraz zdjęcia na pj : http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/RG-80/118365




Bo w takim, ekhem, 'nieciekawym' stanie.

Za ile kupiłeś i co w nim nie tak?
Kupiłem za 600zł i trzeba ogólnie przy niej posiedzieć jak to bywa na 22 letni motor 



[/center]






Jak nie to zaprezentuj ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości