kiedyś taki chłopak robił coś podobnego -Pornus z mojemoto ,on chyba lekko przyciął ten element co wchodzi w lagi i dał niższe sprężyny -dobierał od czegoś ,nie wiem czy nie od zaworów
Też posiadam ZUMICO i wiem dobrze, że nic z tego nie będzie, jeśli obniżysz przód to będziesz uderzał błotnikiem o fragment ramy. Już nawet teraz u mnie dobijają amortyzatory tak ze dotyka błotnik o ramę
Z przodu to Ci co najwyżej lagi mogą dobijać //prezes
Ostatnio zmieniony ndz 23 sty, 2011 przez Dargas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg