• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

tuning

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
tomal999
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: czw 13 paź, 2011
Lokalizacja: pszczyna

tuning

Postautor: tomal999 » pn 25 cze, 2012

macie pomysły na tuning wizualny mojego shocka


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: tuning

Postautor: Nartivun » pn 25 cze, 2012

Kierunki led, lusterka, manetki.Zależy co chcesz zmienić.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

adrol

Re: tuning

Postautor: adrol » pn 25 cze, 2012

Dokładnie zależy co chcesz zmienić i jaki masz budżet.

tomal999
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: czw 13 paź, 2011
Lokalizacja: pszczyna

Re: tuning

Postautor: tomal999 » pn 25 cze, 2012

może być wszystko oprócz malowania i tak w granicach 200

Radeck14
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 cze, 2012
Lokalizacja: Krzywda

Re: tuning

Postautor: Radeck14 » pn 25 cze, 2012

neony tylko tak z rozsądkiem;-)


Awatar użytkownika
wiesmak24
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: pt 02 mar, 2012
Lokalizacja: Skrwilno

Re: tuning

Postautor: wiesmak24 » pn 25 cze, 2012

Paski na koła. Albo proponuję drobno zarnisty papier ścierny i boki felg zedrzeć i wypolerować taniej i efekt ładniejszy.

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: tuning

Postautor: ziom12221 » śr 04 lip, 2012

załóż obrotomierz, neony, paski na koła, audio
Ostatnio zmieniony śr 04 lip, 2012 przez ziom12221, łącznie zmieniany 1 raz.

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: tuning

Postautor: Stunter908 » pt 06 lip, 2012

ziom12221 pisze:załóż obrotomierz, neony, paski na koła, audio

Audio? Do shocka!?
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: tuning

Postautor: Bumek » sob 07 lip, 2012

Ja bym dal ladne malowanko jakies, lusterka lezki, manetki, kierunkowskazy led strzalki, oponki jakies markowe grubsze, niektore czesci obkleic carbonem lub stickerbombem ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: tuning

Postautor: Stunti » wt 10 lip, 2012

tomal999, zobacz mojego i to co Tb się podoba to zrób to a jeśli masz pytania wal na gg 11007890
Obrazek

krykiet

Re: tuning

Postautor: krykiet » wt 10 lip, 2012

tomal999 pisze:macie pomysły na tuning wizualny mojego shocka
by zadać pytanie , na koncu zdania nalezy dodac "?" (dla niewtajemniczonych znak zapytania :D )



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl