• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lukas995 » ndz 17 cze, 2012

Witam

Ostatnio pomyślałem żeby pomalować silnik bo już żółknie itp i nie za ładnie to wygląda.. ;/

I teraz czy próbować to wyczyścić czy pomalować ? jeśli malować to na jaki kolor ? gdzieś kiedyś widziałem silnik pomalowany na taki grafitowy kolor ale nie mogę teraz tego znaleźć ..

Co polecacie ? linki mile widziane :D

:D


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Yato » ndz 17 cze, 2012

do piaskowania i malowania proszkowego cały silnik złozony oddaj :D
powinni ci grafitowy zrobić xd

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lukas995 » ndz 17 cze, 2012

bum^^, a ile to by kosztowało ?

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Yato » ndz 17 cze, 2012

"Pakiet "renowacja" (piaskowanie + podkład + kolor) - od 70 zł/m²"

Chyba że wolisz rozkręcać wszystko i malować samemu ,ale to tyle roboty i jeszcze pewnie zacznie złazić to ; / a proszkowo i przed tym piaskowanie to trwałe, tym felgi malują itp.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lukas995 » pn 18 cze, 2012

Co myślicie o tym oooo :D


adrol

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: adrol » pn 18 cze, 2012

Spray VHT + piekarnik, czerwone pokrywki w takim kolorze wyglądają świetnie, jak też i całe głowice. kartery wypoleruj trochę, a pokrywy na kremowy połysk :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lukas995 » pn 18 cze, 2012

A gdyby kartery dać na czarno a pokrywki na taki kremowy ?

Tutaj jest podobnie

Obrazek

Obrazek

Tylko skąd by wziąść taki kremowy wysoko temperaturowy <mysli>

adrol

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: adrol » pn 18 cze, 2012

ja na pokrywach miałem zwykły i dobrze się spisał, ogólnie pokrywy nie mają więcej niż 100 stopni więc spoko. tutaj kartery są tylko wypiaskowane i też fajnie to wygląda ;)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: michau_ek » pn 18 cze, 2012

mi się ten kremowy nie podoba tak szczerze :)

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lunatyk^ » pn 18 cze, 2012

bum^^ pisze:"Pakiet "renowacja" (piaskowanie + podkład + kolor) - od 70 zł/m²"

Chyba że wolisz rozkręcać wszystko i malować samemu ,ale to tyle roboty i jeszcze pewnie zacznie złazić to ; / a proszkowo i przed tym piaskowanie to trwałe, tym felgi malują itp.



Z takim cennikiem to ty się schowaj...
Co innego jak takie elementy typu karter a jak dasz drzwi....
Ja daje do proszkowego palowania to mi za flachę to zrobią ;d

Jeżeli chodzi o ten spray to mam go ;p
jest podobny do koloru silnika bo malowałem osłonę na łańcuch w romecie rn125 (kolor jak silnik).Mi się podoba jak boczne pokrywy są czarne xd

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Czym i na jaki kolor pomalować ?!

Postautor: Lukas995 » pn 18 cze, 2012

Kartery yebne na czarno , a dekle na kremowy jutro pojadę i pewnie kupię spraye ;p



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl