fajna fazerka
bardzo popularny motorek
podoba mi się jej prowadzenie
takie trochę charakterystyczne dla niej
w twojej to mi się nie podoba tylko jedna rzecz
te kierunki
a tak poza tym to "miut" malina 



bardzo popularny motorek
takie trochę charakterystyczne dla niej
te kierunki
a tak poza tym to "miut" malina 




trololoxd pisze:maniek3080 pisze:Bardzo ładna fazerkaoby służyła
a czemu mówisz, że to padło.. ?
napisal ze przeplacil zeby nie kupic padla xd
wybaczcie ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


modó³ wm mugen sport cdti


Sam jak przesiadam się z mojego ogarka na CB od brata to całkiem inaczej
A Fazer. Dopiero stajnia koni. Masz prawko ?;>



trololoxd pisze:Bez prawka na takim motórze, wiesz co powiedziales?? wiesz co powiedziales??
Może mieć a nie musi... tzn powinien mieć.... co nie znaczy że ma




.


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości