Żaba, Moim zdaniem nie potrzebnie się spieszyłeś i zrobiłeś ten filmik na odwal













)


Wtedy szybciej się zrobi.
TO był bardziej znak dla Żaby , ze sie nie przylozył 


poza tym był troszkę "brudny" i tak nie widać






[/URL]
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości