Naszedł mnie plan zrobienia filmiku waszych maszyn
Więc kto chce by jego maszynka niech pisze według wzoru.
1.Jak zdjęcie ma być podpisane ( np.Kot)
2.Max ilość fotek to 4
I tyle zdjęcia możecie przesyłać do piątku










Czyżu15 pisze:do kiedy foty można przesyłać?
Żaba pisze:I tyle chyba zdjęcia możecie przesyłać do piątku


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Żaba pisze:1.Jak zdjęcie ma być podpisane ( np.Kot)
[/URL]









Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości