polecam dla dobrego efektu i smukłego wyglądu tyłu obciąć błotnik/uchwyt na tablicę i zamontować tylko taki malutki pod samą tablicę.



polecam dla dobrego efektu i smukłego wyglądu tyłu obciąć błotnik/uchwyt na tablicę i zamontować tylko taki malutki pod samą tablicę.





ziom12221 pisze:kup jakieś naklejki i bendzie super




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości