Ładnie to wygląda. 





.

. Rieju sprawuję się wyśmienicie, zestaw odblokowujący został już zamówiony w serwisie, tylko już czekam tydzień, no ale weekend majowy.

Jedyny w swoim rodzaju ale ci go zazdroszczę ale mi się już nei opłaca kupować jeszcze 2 lata 






coś koło 15KM ma


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Fajne maszynki 

. Lewa w góre.





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości