



piotrus96 pisze:Czyli prościej masz 2 razy taką szeroką oponę jak 2.75 Tylko że jak ją założysz to już nie będzie taka szeroka jak przed założeniem





i ani na szprychach ani na alusach jakoś specjalnie nie było wyjefajnie (szeroko)



[/URL]

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości