W tym temacie możemy zamieszczać swoje nazwy Skype. Dzięki temu będziemy mogli później zrobić jakąś konferencję, czy coś. Zobaczymy później
Ja zaczynam
nazwa : k.jaworski66
Możecie zapraszać mnie do znajomych. Prosiłbym, żeby w ''wiadomości powitalnej'' zamieszczony był nick z tego forum
To by było na tyle
Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś pogadać
Lewa !






damian_f4i
Także ja na razie nie mogę gadać ...
stefcio1993 (stefcio997 było zajęte
)


