• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » wt 06 gru, 2011

Ja kupowałem u niego jest w porządku :)


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » wt 06 gru, 2011

Ja też. :)
modó³ wm mugen sport cdti

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pn 12 gru, 2011

czemu niektÃłre racingi majÄ… inne felgi np ten http://otomoto.pl/romet-ogar-900-racing ... 79983.html a ten ma inne http://allegro.pl/romet-ogar-900-racing ... 04224.html

Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Hubert.D » pn 12 gru, 2011

Ponieważ od chyba 2010 lub 2011 do ogarów R wstawiali nowe felgi 3-szprychowe.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » pn 12 gru, 2011

Dokładnie 2011 miał "lifting" i dali inne felgi mianowicie trójszprychowe.


radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 16 gru, 2011

a jak bym chciaÅ‚ pomalować mojego ogaraka to po pomalowaniu muÅ›iaÅ‚bym gdzieÅ› to zgÅ‚aszać czy coÅ› bo jak sie rejejstrowaÅ‚o to trzeba byÅ‚o mÃłwić jaki kolor

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: BarneY » pt 16 gru, 2011

radek310, Nie sądzę... Przecież to nie wpływa na sprawność pojazdu.
Btw. czemu Ci takie ''krzaczki'' wychodzą? o.O
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 16 gru, 2011

a czym pomalować najlepiej ogara żeby było długo,matowo i jak to zrobić

Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: fistach96 » sob 17 gru, 2011

Najlepiej? To u lakiernika. Sam możesz próbować (o ile dobrze umiesz) pistoletem i kompresorem.

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » sob 17 gru, 2011

I jeżeli masz zamiar teraz malować to musisz w jakimś ciepłym miejscu bo jak jest za zimno to się lakier nie przyjmie dobrze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » sob 17 gru, 2011

a sprejem z podkładem by nie było dobrze . a ile kosztuje pistolet i kompresor i są one na allegro

Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: fistach96 » sob 17 gru, 2011

Sprejem nie wyjdzie tak ładnie, a poza tym jest trudniej. Popytaj o sprzęt znajomych, sąsiadów, ktoś powinien mieć. Kompresor zwykły, a pistolet w TYM stylu.

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » sob 17 gru, 2011

Na pewno sprężarką jest lepiej bo farbę dobrze zbija.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » sob 17 gru, 2011

kompresor nie wiedziaÅ‚em o co wam chdzi ale sprÄ™ÅźarkÄ™ mam jeszcze jedno pytanie jakÄ… farbÄ™ wlewa do tego pistoletu

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Stunti » sob 17 gru, 2011

fistach96, po***a** taki pistoletem malować plastiki ??
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl