• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

Witojcie!
Romet na dotarciu. Ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie jechać na ten zlot. To tylko 80 km w 2. strony. ;D Więc?

-Sobota (03.12)
Motor umyty, przystrojony. I nic więcej.

Niedziela (04.12)

Pobudka 6.30. Herbatka do termosa. ;) Idę się umyć, ubrać i pakować. 7.20. Wyjazd. ;D Przebieg? Jakieś 4958 km. Idę bo motór. ;) Obawy? Kilka.. Czy wytrzyma. W końcu docieram. Dobra. Ssanie, zapłon i strzał. Wyprowadzam motorek. 2 minutki później ruszam. Sprzęgło, jedynka i ogień! I tak jechałem koło 40-45 km/h. Lajtowo. ;D Gdańsk Matarnia - Lukoil. Idę zatankować. ;) Wchodzę na stacji w stroju mikołaja. ;D Ale mina kasjerki bezcenna. ;D 7.99 PLN. :P 1,5 L. ;D Spadam. Godzina 8.00. Zaspa. Gdańsk Zaspa. Dawny pas startowy z czasów... II wojny światowej. Jadę na bramki wjazdowe. Wpłacam 30 PLN. Idę do KFC. Longer, frytasy i darmowa herbatka dla motocyklistów . ;) Supcio! Przyjeżdza w miedzyczasie dwóch chłopaków - Filip i Radek. Na Kingwayach w automacie - kible. ;D Jakoś tak się trzymaliśmy. 9.00. Nuda. Się zjeżdżają. Jadę na start. Ustawiam się. Z chłopakami razem. Chwilę później przyjeżdża jakiś zioom na RG 80. :) gadu gadu i było nas już 5 (ja, Filip, Radek i dwóch na RG). Przyjeżdża Kymco S8. Przerobione na renifera. ;) Ładne to dość... niestety.. Pogoda była felerna potem i instalacja artystyczna w Kymco poszła się je*ać. ;/ szkoda... 11.00. Mamy ruszać. Na bramkach 1000 motorów. Ło jezuu!! Stoimy. 20 min później strzał, palenie gumy, klaksony. Jedziemy! I ruszamy. Z Alei Jana Pawła II (pas startowy) na Al. Niepodległosci (?), Kołobrzeską, Grunwaldzką, Niepodległości na Skwer Kościuszki (Szzpaner Platz) w Gdyni. Sopot... kałuże, koleiny a w nich wody! Sliniki parują. ;D Ludzie machają. Miło. Podjeżdżasz do dzieciaka i dajesz mu "piątkę". Zaczyna lać! Ślisko. Przyjeżdżamy. RG miało awarie i staneło w Sopocie. Filip i Radek za mną jechali. Romet szarpie.. Oj oj oj ... ;/ Ale przeciągnąłem go. ;D . Gdynia. Dotarlismy na miejsce. Paweł "Konjo" Konjak prowadzi imprezkę. ;) Wchodzi zespół `Innervision`. Znam perkusiste. ;) Grali ok. ;) Wokalistka słaba.. ; / 40 min później zaczynam się zwijać. Razem z Radkiem i Filipem. Gdzieś się zgubili. Przez Gdynie wracaliśmy w ekipie. Ja odbiłem na DK 20 na Kościerzynę. Gdynia Karwiny. Górki, doły. Romet się muli. Deszcz ze śniegiem. Ja wpadłem w kałuże i mokry jestem... ; / Buty mokre, skarpety, spodnie, majtki, kalesony... brrrr.. Rękawiczki. Wyjeżdzam z Gdyni. Mijają mnie chłopaki na Fazerach, Hondach. Pozdrawiamy się. Ludzie machają, mrugają światłami. Dzieci się cieszą. Super uczucie. Chwaszczyno. Spadam z ronda na DK 20. Za 5 km stacja.. Jadę... Chcę herbaty! Zimno! Brrr... Widzę stacje.. zamknięta.. ;O Już myśle ze mam wyje (PIP!!!!) i jadę do Leźna. 40 km bez odpoczynku. Ja? To pół biedy. O Rometa się martwie. Jadę na ćwiartce manetki 52 km/h.. Dziwne.. Małkowo. Skręcam w lewo. ;D I już tylko 8 km do domu. Pępowo, Leźno.. DOM!! Podsumowując.. Wydałem 5 zł w KFC, 8 PLN na paliwo i 30 na wstęp. (Min. 20 zł) Impreza charytatywna. Dostałem brelok, naklejki. Jestem cały i zdrowy. Romet spisał się genialnie. Kocham go! W tym sezonie dał mi popalić. ;D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Poboda mi się ta Yamaha... Super Tenere. ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ta Ninja gumę jarała i wszystko szło na mnie.. <blee>

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Bohater. ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Skuknęło 5000 km. ;) Dziś mam 5057. ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Już w Naxie .;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ludziuff jak mrufkuff. ;D
Ostatnio zmieniony pn 05 gru, 2011 przez kuba2354, łącznie zmieniany 2 razy.
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


dam18
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010
Lokalizacja: Kwodzyn

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: dam18 » pn 05 gru, 2011

W Kwidzynie też były motomikołaję, ale nie było, moje C1 nie sprawne:(
Ej skąd jesteś?

Coś mi się wydaję że nie daleko mnie mieszkasz.

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

dam18 pisze:W Kwidzynie też były motomikołaję, ale nie było, moje C1 nie sprawne:(
Ej skąd jesteś?

Coś mi się wydaję że nie daleko mnie mieszkasz.


Gdańsk .:) Prawie że. ;) 10 km na południe. Leźno (5 km. DK 7)

Edit: Zdjęcia poprawione. ;)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

dam18
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010
Lokalizacja: Kwodzyn

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: dam18 » pn 05 gru, 2011

Byłeś w Kwidzynie kiedyś?

Widziałem triala raz ale nie zdążyłem zawrócić by go złapać.

To mamy do siebie jakieś 80 km :D

EDIT około stówki.
Ostatnio zmieniony pn 05 gru, 2011 przez dam18, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

Ło Jezuu. ;D Byłem jak z ojcem śmigalem x lat temu gdy A1 nie było i DK 91 się śmigało .;D A tak to nie.;) Ale muszę wpaść.;) Do Malborka planuję. ;D
To jest rzut kamieniem a Ty masz ze 40 km? ;>
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


dam18
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010
Lokalizacja: Kwodzyn

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: dam18 » pn 05 gru, 2011

Bingo, mam jakieś 40 km.

Tyle że Malborka kompletnie nie znam :D Byłem raz tam C1 i to tylko przejazdem :P

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

Oj tam .;) Ale są drogowskazy na zamek, nie? ;>
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

dam18
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010
Lokalizacja: Kwodzyn

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: dam18 » pn 05 gru, 2011

Myślę że są, nie zwracałem uwagi.
To może wpadnę do Malborka w przyszłym sezonie, bo teraz to już trochę za zimno xd

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: Czyżu15 » pn 05 gru, 2011

no ładnie, ładnie rodzice pozwalają na takie wypady ?
dawno Cię nie było ;(
only vag

Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: tomek96 » pn 05 gru, 2011

kuba2354, Sam bym się na takie coś przejechał ale do Lublina 100km w jedną strone nie bede dymał.Nie mam stroju i wogóle.
Teraz przynajmniej wiesz co to jest jechać i ledwo ruszać palcami, i po przyjeździe ledwo toczyć się do domu niczym po obaleniu pół litra.Ja jechałem na Słowacje właśnie w takich samych warunkach przez ok 200km.Ale buty, skarpetki były cały czas mokre.W takiej konfiguracji zrobiłem 330km.A jak wracałem to z drugiej strony wziął się przymrozek.Jeśli byście chcieli podyskutować to moge tu zrobić temat o wypadzie na Słowacje ogarem (chyba i tak wszyscy na .com czytali)
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

tomek96 pisze:kuba2354, Sam bym się na takie coś przejechał ale do Lublina 100km w jedną strone nie bede dymał.Nie mam stroju i wogóle.
Teraz przynajmniej wiesz co to jest jechać i ledwo ruszać palcami, i po przyjeździe ledwo toczyć się do domu niczym po obaleniu pół litra.Ja jechałem na Słowacje właśnie w takich samych warunkach przez ok 200km.Ale buty, skarpetki były cały czas mokre.W takiej konfiguracji zrobiłem 330km.A jak wracałem to z drugiej strony wziął się przymrozek.Jeśli byście chcieli podyskutować to moge tu zrobić temat o wypadzie na Słowacje ogarem (chyba i tak wszyscy na .com czytali)


Jeśli możesz to opisz. ;) Ja planuję na kolejny sezon wyprawę do Darłowa. :) Jakieś 300 km w 2. strony. Miło by było. ;) Widzę, że też lubisz wyprawy dalekie na małych pojazdach. ;)

Rodzice mnie puszczają. Inaczej bym im dupę truł. ;D A poza tym staram się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Ostatnio zmieniony pn 05 gru, 2011 przez kuba2354, łącznie zmieniany 1 raz.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: Szczepan » pn 05 gru, 2011

kuba2354, ty to masz dobrze :D Motórem jeździsz, na zimno i dotarcie nie zwracasz uwagi :D Nie no fajnie tak w grupie na zlocie pojeździć ;)

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » pn 05 gru, 2011

No wiesz... Jeżdzę po to, by dotrzeć. ;D Zimno? pfff... walić zimno. Wiecie co wam powiem mili koledzy? Że uśmiech tych ludzi, dzieci i każdego człowieka wynagradza zimno, odmarznięte nogi i przeziębienie. Mi nic nie jest. Było prawie 2500 pojazdów i 3500 mikołajów i parenaście śnieżynek . ;D Grrr. ;D Śnieżynki to ładne były. Tak skąpo ubrane. ;P hahahaa.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: Yato » pn 05 gru, 2011

fajnie masz ze Cie tak rodzice poszczają :DD
Ja widziałem w telewizji relacje z takiego czegoś , ale nie wiem czy to akurat było to co ty byleś :D
Ostatnio zmieniony pn 05 gru, 2011 przez Yato, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Motomikołaje (Mikołaje na motocyklach) - Trójmiasto

Postautor: kuba2354 » wt 06 gru, 2011

W kolejnym sezonie postaram się zaliczyć kilka większych imprez. Początek sezonu, zakończenie sezonu, motomikołaje 2012, parada Św. Niepodległości... ;)
Moze kilka wypraw.;D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl