1. Wałek zdawczy kupiłem od kolesia krzysiek - jest już na forum (numer GG 5402911) - Wszystko OK, część w 100% sprawna, szybka wysyłka.
2. Tryb 3 biegu kupiłem od Tajfun (kapil44) (numer GG 107115) - Też wszystko w jak najlepszym porządku.
W tym 2 przypadku nie było aukcji na Allegro ale koleś okazał się uczciwy i nie zrobił żadnego wałka





