Myślałem o tym żeby zimą w moim Nekenie, czerwone naklejki zakleić jakimś innym kolorem
nie zaklejając tych białych części naklejek. Wykonałem kilka projektów kolorystycznych i wymyślne nazwy dla nich
który kolor się wam podoba najbardziej?
Do każdego dodałem jeszcze kolorowe paski na koła, nawet do oryginalnego czerwonego Nekena. Pozdrawiam i czekam na komentarze





Ale żółty i niebieski też niczego sobie 


Albo niebieski 
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)
[/URL]