Witam,
Mam już activa 3 lata i chciałbym coś zmienić w jego wyglądzie.Ale niewiem co może ktoś doradzi ?
http://img.archiwumallegro.pl/?362461762








można zmienić lusterka (f1 lub łezki) , paski na koła , skrócić błotnik
podnieść tył , wymienić manetki
wydech itd . . . 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
samo to że china odpycha ale kymco z drugiej strony to lepszej jakości sprzęty od tych ogarów a ogar też mnie mało zawodził tylko już największe ale było że stał się strasznie mały 










modó³ wm mugen sport cdti


modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości