• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pozytyw dla Adrola

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » sob 27 sie, 2011

Siemka, kupiłem od adrola silnik, szybko się z nim dogadałem, wszystko powiedział, opisał co, jak i gdzie. Wysyłkę chyba wybrał najdroższą bo babka na poczcie się na mnie spojrzała jak zobaczyła ile mam jej dać i mówiła że przesyłka ubezpieczona i że o dużej wartości. :P Wielki pozytyw, paczka była u mnie w piątek a kupiłem w środę.

PS. adrolku na drugi raz jak będziesz komuś wysyłał silnik to dokręć śrubę od spustu oleju i zatkaj wlot do głowicy jakaś szmatką. Chłopak co mi podawał paczkę na poczcie był cały uwalony w oleju :P
modó³ wm mugen sport cdti


adrol

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: adrol » ndz 28 sie, 2011

Się zapomniało, po za tym to nie ja pakowałem i wysyłałem, bo mnie w domu nie było ;)
Paczka była pobraniowa i priorytet, waga prawie 20kg, ale na moje też drogo wyszło.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Dziś się przekonałem że nie warto kupować używanych silników. :[ Kur** mać silnik miał być sprawny a nie rozwalony. Cały czas mydliłem sobie oczy że te wszystkie wady to takie tam przypadkowe, w końcu silnik używany. Ale myliłem się. Teraz nie ma taki słów aby wyrazić moje emocje. To tak przejdźmy do tego do czego dążę pisząc tego posta: Byłem podekscytowany: "O silnik od adrola, i w dodatku 6 cewek ma, super!" ale ku*** dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego jaki ja byłem głupi. Niby silnik 1000km przebiegu a zniszczony bardziej niż mój po 5100km. Co jest nie tak: zjechany lewy karter silnika od łańcucha, krawędzie lewego karteru pogniecione, brak szpilki wydechu (dorobiłem sobie...), silnik cały poobmykany z lakieru, nie wiem czy cewki dobre ale chyba nie one nawaliły, (już nie będę wymieniał tych śrubek które mają zjechane gwinty), no i gwóźdź do trumny POPĘKANE MAGNESY W MAGNECIE!!! Zdjąłem magneto i ujrzałem pogniecioną aluminiową osłonkę więc ją zdjąłem bo pomyślałem że magnes mógł pęknąć gdyż mogło magneto upaść i wygięło by blaszkę. Logicznie rzecz biorąc gdy magnes jest pęknięty nie działa prawidłowo. No i co? No i magnes pęknięty a cała reszta się rusza choć powinny być przyklejone i się nie ruszać. Po za tym plastiki między magnesami były wysunięte więc je wsunąłem. Faking miałem nadzieję że kupuję coś dobrego <nerwus>
To teraz tak:
-Silnik 550zł
-Ściągacz magneta 26zł.
Jak na razie razem 576zł. I co, mam jeszcze ku*** nowe magneto kupić???!!!!! Chyba jaja se robisz. Magneto to koszt ok. 40zł + przesyłka. Za to bym miał nowy silnik. http://allegro.pl/silnik-nie-110-a-125- ... 81269.html
http://allegro.pl/silnik-125cc-cross-be ... 72761.html

Nie wiem co z tą sprawą zrobić, na razie z adrolem nie mam kontaktu. Żądam zwrotu pieniędzy za silnik (oczywiście odeślę go ale nie na swój koszt) lub abyś mi przysłał nowe magneto. Na pewno tego tak nie zostawię, nie po to zapierd*lałem całe wakacje żeby wydać kasę na rozjeb*ny silnik.
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2011 przez Alpen, łącznie zmieniany 1 raz.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: n0r3k » czw 10 lis, 2011

czemu pozytyw skoro silnik jest do smieci?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Pawlos312 » czw 10 lis, 2011

n0r3k, Bo wcześniej był pozytyw, ale teraz już nie :D .
Obrazek


Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: tomek96 » czw 10 lis, 2011

n0r3k, chyba wcześniej napisał pozytywa jak jeszcze myślał że wszystko jest ok.
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Dominxd » czw 10 lis, 2011

Alp3n, no to trochę cię oszukał :D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: BarneY » czw 10 lis, 2011

A wydawałoby się, że taki uczciwy użytkownik...
Współczuję.:(
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Mimo wszystko chyba za bardzo mnie poniosło. Sądzę że o tym magnecie nie wiedział bo gdyby wiedział to by mi raczej powiedział... Co do reszty to taki pikuś, ale jednak są....
modó³ wm mugen sport cdti

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Blu » czw 10 lis, 2011

Alp3n pisze:Co do reszty to taki pikuś

Zrobił cie na lekko 5 stówek ale co tam ;)
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Blurey, Naprawdę? Niby skąd miałem wiedzieć?
modó³ wm mugen sport cdti

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Blu » czw 10 lis, 2011

Pozatym nie wiem jak mozna kupic cos i nie sprawdzajac wystawic pozytywa . :| Jakbys go odrazu obejrzal/podczepil to bys mogl oddac a teraz sie mecz z rozwalonym sprzetem. Adrol cos odpisał?
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Blurey, kupiłem i chwilowo działał a potem zaczął przerywać i zgon. Do adrola nie pisałem bo i tak teraz nie wchodzi na kompa bo nie ma czasu, ale wiem że jemu to magneto nie spadło i u niego tak było i działało.
modó³ wm mugen sport cdti

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Blu » czw 10 lis, 2011

Alp3n pisze: tak teraz nie wchodzi na kompa bo nie ma czasu,

Spoko był zalogowany jak odswiezyles temat ;) Dobra wiecej nie pisze, twoja sprawa co z tym zrobisz.
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2011 przez Blu, łącznie zmieniany 1 raz.
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Adrola

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Znaczy dowiedziałem się dziś o tym magnecie, jakieś 1.5h temu.

[ Dodano: |10 Lis 2011|, o 20:35 ]
Blurey, Właśnie nie zdążyłem go złapać... ;/ No nic, zobaczymy co czas pokaże.
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl