Cichy pisze:Ale chodzi mi o to, jak to 90/90 odnosi się do tego drugiego oznakowania??
to jest jakieś 2.75
może trochę szersza
ale szerszej już nie wepchasz bo będzie chaczyć 



Cichy pisze:Ale chodzi mi o to, jak to 90/90 odnosi się do tego drugiego oznakowania??
może trochę szersza
ale szerszej już nie wepchasz bo będzie chaczyć 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Na prawdę Ci wolniej jedzie? Ja po zmieniałem opony z tyłu o 3 rozmiary szersze a z przodu o 1 rozmiar szersze i mam taki sam v-max. W zakrętach będzie można się już czuć bezpieczniej i na kolanko się zejdzieGoger pisze:wrzuć szerszą płacz że jest wolniejszy itp... Nie sądze abyś tak śmigał po zakrętach że potrzebna Ci niewiadomo jak szeroka opona...

[/URL]

Olo pisze:Na prawdę Ci wolniej jedzie? Ja po zmieniałem opony z tyłu o 3 rozmiary szersze a z przodu o 1 rozmiar szersze i mam taki sam v-max. W zakrętach będzie można się już czuć bezpieczniej i na kolanko się zejdzieGoger pisze:wrzuć szerszą płacz że jest wolniejszy itp... Nie sądze abyś tak śmigał po zakrętach że potrzebna Ci niewiadomo jak szeroka opona...




modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości