



. Psiak też fajny, to jest Husky? Też miałem takiego kupować, ale wziąłem Labradora "Leona".


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739








szerokości małego spalania i dużoooooooooo... km!!!

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości