Ci co wysłali mi zdjęcia to wpisać się w temat żebym sprawdził czy wszystkie foty mam. Ci co jeszcze nie zdążyli mają czas do piątku do godziny 22.00 



Ci co wysłali mi zdjęcia to wpisać się w temat żebym sprawdził czy wszystkie foty mam. Ci co jeszcze nie zdążyli mają czas do piątku do godziny 22.00 











Fuzo, niestety ale tylko 1 było dobrej jakości, a reszta lipnej 

Tata... 




Jak nikogo nie ma to wiadomo że od razu wyjeżdżam xD Może w czwartek albo piątek w tym tygodniu wolnym od szkoły.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości