• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Alufelga ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
romecik12
Posty: 4
Rejestracja: ndz 12 cze, 2011
Lokalizacja: Mnasterz

Alufelga ogar 900

Postautor: romecik12 » czw 14 lip, 2011

Siema potrzebuje alufelgi do ogara 900 z 08r. i mam pytanie z jakiego motoru podejdzie ta alufelga ,zastanawiałem sie czy podejdzie z Rometa Zetki


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Lukas995 » czw 14 lip, 2011

romecik12, z zetki niewiem czy nie będzie za szeroka :D Z bartona Flexa też podchodzi :D

romecik12
Posty: 4
Rejestracja: ndz 12 cze, 2011
Lokalizacja: Mnasterz

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: romecik12 » czw 14 lip, 2011

lukas15, a niewiez gdzie ja mozna kupic ? najlepiej link

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Szczepan » czw 14 lip, 2011

romecik12, na allegro kiedyś były felgi do Barton Flexa ale już ich nie ma. Może napisz do Barton Motors czy mają felgi na sprzedasz :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Lukas995 » czw 14 lip, 2011

Z kingwaya streeta by też podeszły tylko trzeba było by przerabiać bo tam jest tarcza a nie bęben :D


Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Żaba » czw 14 lip, 2011

Więc tak z zetki wchodzi na 100% jak ci trzeba dowody to pisz dam ci foty bo mam z barotona flex, router ws 50, Hondy mbx 125 i 80 , z kingway naked , gb street. Do koła musisz zakupić bęben i piastę bo inaczej nie będzie chodzić z tych motorków na sto pasuje.
Pozdrawiam LWG :D
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: to&owo » czw 14 lip, 2011

od ROmeta s16 i musisz dokupić tarczę kotwiczą sprzęgła . koszt około 300zł całość

romecik12
Posty: 4
Rejestracja: ndz 12 cze, 2011
Lokalizacja: Mnasterz

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: romecik12 » pt 15 lip, 2011

speeder, zobacze jak niebedzie od bartona to kupie od s16 ale jakby ktos mial lub wiedzial ze felga tylnia od bartona jest do sprzedania to prosze o ino dzieki

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Dargas » pt 15 lip, 2011

Ja mogę swoja od zumico gr500 tylną sprzedać za 150zl wraz z cały osprzętem

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: radek310 » pn 05 gru, 2011

a co trzeba Åźeby od zetki weszÅ‚y do ogara 900

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Alufelga ogar 900

Postautor: Fedex » wt 06 gru, 2011

radek310, Kompletne tylne koło tzn: felga + zębatka + tarcza kotwiczna + opona

Był gdzieś ogar z takimi felgami. Jak dla mnie to wyglądał paskudnie



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl