od 8 rano pracowałem na budowie ( w moim domu ) i zmęczony jestem
ale w głowie mam jakiś zarys 



od 8 rano pracowałem na budowie ( w moim domu ) i zmęczony jestem
ale w głowie mam jakiś zarys 




+ bcaa
a miałem baaardzo długi odpoczynek od treningu ze 3 miechy bodajze
na dobrą sprawe to 3 tydzien od poniedzialku bede jechac dopiero 




to wyjaśnia twoją sylwetke
ale na metce to chyba 2 cykle robiłeś? bo inaczej masz rangę "żelazna wątroba" xD

tylko że wcześniej ćwiczyłem 2 lata i trzy razy brałem kreatyne z olimpa.. 






ale nie ma sie co dziwic jak mi w miesiac czasu w lapach przybylo po 3.5cm
ale za to jest moc.. na klate max 130 na orginalnych odważnikach.. 







a tak serio to wcześnie zaczołem dojrzewać za wcześnie jak na chłopaka i może dlatego..




nie moge go za bardzo wyrzeźbic
jeszcze z miesiąc myśle porobić brzuszki, potem A6W + jakies aeroby
1.Za*ebisty 2. Też chce taki
3. Do du**

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości