• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Strony z częściami do dirt bike.

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Fast
Weteran
Weteran
Posty: 375
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Fast » sob 11 cze, 2011

Witam, jako że do mojego rometa 50t1 zaplikowałem już silnik Zongschen 125 teraz potrzebuje kilku części a mianowicie kolanka z rurą wydechową, regulatora napięcia. Na allegro niezbyt często sa te części i tu nasuwa się pytanie czy macie może jakieś linki to sklepów internetowych ?


Dzięki z góry.


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Brunon K ver. 205 » sob 11 cze, 2011

Spróbuj poszukać na ebay. :)

[ Dodano: Sob 11 Cze, 2011 ]
KamelMKS pisze:a mianowicie kolanka z rurą wydechową, regulatora napięcia.
Kolanko z rurą wydechową podejdzie od większości pojazdów z silnikiem 139fmb. A regulator napięcia może być ten http://allegro.pl/regulator-napiecia-qu ... 09663.html :)
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: TaHa » sob 11 cze, 2011

KamelMKS, ja u siebie na razie mam kolanka " te lepsze ". Te tańsze wystawie niebawem :)

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Goger » sob 11 cze, 2011

Jak mogłeś zniszczyć piękny Polski klasyczny motor :(

Awatar użytkownika
Fast
Weteran
Weteran
Posty: 375
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Fast » sob 11 cze, 2011

TaHa pisze:KamelMKS, ja u siebie na razie mam kolanka " te lepsze ". Te tańsze wystawie niebawem :)



Masz do dirtbike ? Czy do Ogara ?


Do Gogera , nic nie zniszczyłem, dlatego że obyło się bez integracji w rame, dziękuje dobranoc.
Ostatnio zmieniony sob 11 cze, 2011 przez Fast, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: choinka » sob 11 cze, 2011

http://www.oblique.pl/ na tej stronce poszperaj to jest właśnie stronka o której taha mówił.

Awatar użytkownika
Fast
Weteran
Weteran
Posty: 375
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Fast » sob 11 cze, 2011

http://cgi.ebay.pl/PIT-DIRT-BIKE-EXHAUS ... 27bb4aa499

Jak kupie ten wydech nie będzie problemów z wysylką ?

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Goger » sob 11 cze, 2011

sama wymiana silnika to niszczenie, one muszą być oryginalne w 100% bo jest ich coraz mniej

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: choinka » sob 11 cze, 2011

Taki chyba na allegro się znajdzie.

Awatar użytkownika
Fast
Weteran
Weteran
Posty: 375
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: Fast » sob 11 cze, 2011

Goger pisze:sama wymiana silnika to niszczenie, one muszą być oryginalne w 100% bo jest ich coraz mniej


Zrozum mnie, że mnie nie obchodzi co zniszczyłem, a czego nie zniszczyłem, bo od kiedy go kupiłem nie był, nie jest i nie będzie oryginalny aż po kres jego istnienia.


Nie spamuj w temacie bo ja mam inne pytania.


Choinka, a konkretnie co wpisać, bo szukam i szukam znaleźć nie mogę

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Strony z częściami do dirt bike.

Postautor: choinka » sob 11 cze, 2011




Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl