• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kierownica Cafe Racer

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
dawix1596
Praktykant
Praktykant
Posty: 66
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: Kielce

Kierownica Cafe Racer

Postautor: dawix1596 » wt 31 maja, 2011

Siema, jak myslicie czy ta kierownica: http://cgi.ebay.pl/ACE-7-8-HANDLEBARS-F ... 53e7786616 pasowalaby do kingwaya streeta oczywiscie po zdjeciu tych wszsytkich niepotrzebnych plastikow na kierownicy:)


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: Spidi67 » wt 31 maja, 2011

dawix1596, chyba nie. Potrzebna jest taka przejsciowka jakby. Tylko mi odpowiednia nazwa tego czegos teraz z glowy wyleciala :/

[ Dodano: Wto 31 Maj, 2011 ]
adapter o :P
Ostatnio zmieniony wt 31 maja, 2011 przez Spidi67, łącznie zmieniany 1 raz.
<troll>

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: to&owo » wt 31 maja, 2011

tak potrzebujsz adaptera ,który nie jest tani, pewnie więcej niż kiera cie wyniesie :P

dawix1596
Praktykant
Praktykant
Posty: 66
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: Kielce

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: dawix1596 » wt 31 maja, 2011

a jaka kierownica by pasowala tylko taka od scigacza??

@Edit taki adapter http://allegro.pl/adapter-kierownicy-ec ... 00643.html ??
Ostatnio zmieniony wt 31 maja, 2011 przez dawix1596, łącznie zmieniany 1 raz.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: Spidi67 » wt 31 maja, 2011

dawix1596, zadna bez adaptera nie podpasi :D
<troll>


dawix1596
Praktykant
Praktykant
Posty: 66
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: Kielce

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: dawix1596 » wt 31 maja, 2011

no a taki jak tam podalem to by pasowal??
BTW czy taka przedluzka amortyzatora http://allegro.pl/przedluzka-podwyzka-a ... 34959.html by pasowala do tego motoru?? Bo on ma jeden gruby amortyzator i nie wiem czy by wymiary takie byly
Ostatnio zmieniony wt 31 maja, 2011 przez dawix1596, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kierownica Cafe Racer

Postautor: to&owo » śr 01 cze, 2011

nie ,bardzo niewiele ich pasuje ,jak się nie myle to do ogarka taki co pasi 150 zł kosztuje z przesyłką ,taki ,krótki srebrny



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl